Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?
Ana Sayfa »Teknoloji Haberleri » Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?

Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?

Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?

Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs fiyatı ne kadar? Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs özellikleri neler? En güncel teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, fiyatları ve özellikleri, teknoloji haberleri için doğru yerdesiniz.

ELEKTRİKLİ DIŞTAN TAKMA MOTORLARMINN KOTA ÜSTÜNLÜKLERİKullanıcılar genellikle Minn Kota marka motorların rakiplerine olan avantajlarını sorgulamaktadırlar. En küçük parçadan tutun, asgari toleranslarla çalışan imalat aşamasına, yenilikçi mühendislik ve tasarıma kadar tüm araştırmalar gerçekleştirerek, en iyi dıştan takma motorlar imal edilmektedir. Bu araştırmalar neticesinde elde edilen performans avantajları, kullanıcılara sunulmaktadır.


Weedless Wedge 2 pervane

Roland Martin´in en yeni tasarımı olan, geri kıvrımlı pervane sayesinde yosun ve bitkiler kesilir, motoru engellemez. Yoğun yosunlanma yaşanan sularda bile her hız konumunda, sarsıntısız ve akünüzü zorlamadan kullanım sağlar.Soğuk ve sessiz güç

Minn Kota´dan daha sessiz ve soğuk çalışan bir başka motor yoktur. Diğer elektrik motorları ile kıyaslandığında, komutatör ve sargıları farklıdır. Daha büyük iç aksamları sayesinde oluşan ısı dağılmakta ve soğuk çalışma sayesinde daha fazla akü enerji muhafazası ve motorun ömürlülüğünü sağlanmaktadır. Özel motor rulmanları sayesinde, sürtünme asgariye indirilerek, tamamen sessiz çalışma sağlanmıştır.

Montaj braketi

Mükemmel bir sabitleme sağlar. Minn Kota montaj braketi, alışılagelmiş braketlerden daha sağlamdır. Özel kompozit malzemesi esnemeye, eğrilmeye ve UV ışınlarına mukavimdir.

Kompozit şaft- ömür boyu kullanım!

Türünün tek örneğidir. Ultra yüksek oluşumlu kompozit malzemesi sayesinde, çelikten 3 kat daha sağlamdır. Neredeyse tahrip edilmesi imkansız olan şaft, darbe esnasında esner ve daha sonra normal şeklini alır. Bükülmez, kırılmaz, korozyona uğramaz ve paslanmaz, ömür boyu kullanılabilir.Tamamen muhafaza altına alınmış elektronik ünite

Riptide kontrol panoları (1) marin ortamına uyumlu üretan ile kaplanmış (2) olup, elektronik devreleri korunmuştur. Tuzlu suyun zarar verici etkilerinden korunması için tüm devre bağlantıları su geçirmez hale getirilmiş izolasyonlara sahiptir.

MAXIMIZER

MAXIMIZER teknolojisi ile, tek sarjda, beş kata kadar daha fazla şarj süresi elde edilebiliyor. Riptide 55, Maximizer teknolojisi sayesinde, muhtelif konumlarda güç sarfiyatı kontrol edilebiliyor, aküden fazla güç çekilebilmesi ortadan kaldırılıyor ve akü korunuyor.Tutya

Tüm Riptide motorları, galvanik korozyon ile savaşmak için gerçekten çalışan tutyaya sahiptirler. Pervane şapkasında bulunan ve gerektiğinde kolayca değişebilen tutya sayesinde, daha iyi koruma ve uzun ömür sağlanmıştır.
Riptide, tuzlu suya en üstün mukavemeti sağlar. Riptide diğer motorlara nazaran bir şampiyondur. Tuzlu suya bu kadar iyi mukavemet gösteren bir motor daha yoktur. Minn Kota tarzına uygun Riptide motorları gelişmiş korozyon koruması sağlamaktadır. Üst kollar aluminyumdan imal edildikleri, şaft ise kompozit malzemeden üretildiği için pas yapmazlar. Üretimde kullanılan metaller birinci sınıf ve deniz koşullarına mukavimdir. Metaller kaplanmadan ve anodize olmadan evvel, ciddi ve çok aşamalı temizlik uygulamasından geçerler. Daha sonra zinc-dichromate isimli özel alaşım ile kaplanırlar. Finisyon aşamasında tüm parçalar dayanıklı 5-mil polyester boya ile kaplanır.
MODEL: RIPTIDE 55MAKSİMUM İTME LBF / KGF: 55 / 24.9ŞAFT BOYU: 91 cmVOLT: 12 VMAX . AMPER: 50GÜÇ KADEMERİ İLERİ / GERİ: DEĞİŞKENMAX. TEKNE BOYU: 6.4 m

Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs fiyatı : 2.595,94 TL

Teknoloji haberleri ve gelişmeleri Huzur Sayfasından takip edebilirsiniz.

İşte Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs Teknik Özellikleri

Diğer Özellikler
  • Marka
    Quick


Minn Kota Riptide-55 Elektrikli Motor. 55lbs adlı ürünü incelediniz. Diğer teknoloji ürünlerinide www.huzursayfasi.com sitemizden inceleyebilirsiniz.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna