Göğüsleri Dikleştirmek İçin Bitkisel Kürler
Ana Sayfa »Sağlık » Göğüsleri Dikleştirmek İçin Bitkisel Kürler

Göğüsleri Dikleştirmek İçin Bitkisel Kürler

   

Göğüsleri Dikleştirmek İçin Bitkisel Kürler

Sarı Gül Kürü Nedir? Sarı Gül Kürü Faydası, Sarı Gül Kürü Yararları? Sarkan göğüsleri sıkılaştırmak ve dikleştirmek için evde yapabileceğiniz kolay ve bitkisel kürler. Kan taşı ve Sarı Gül Kürü hakkında bilgi.

 

Göğüs sarkması, göğüs deformasyonu için sarı gül kürü:

Sarı gül taze olarak veya yaprakları kurutulmuş haldeyken de kullanılabilir. 10-15 adet gül yaprağı (yalnız kokulu güzel gül olacak) 1 bardak kaynatılmış suda 10-12 dakika kadar bekletilir. (Kaynatmayacağız, kaynatılmış suda bekleteceğiz) Sonrasında göğüslerinize sürerek masaj yapın.

Göğüsleri dikleştirmek için kan taşı kürü:

Öncelikle bir bardak suyu iyice kaynatın. Ilımaya bırakın. 50 derecelik bir sıcaklığa ulaşınca kan taşını içine sokarak çay kaşığı gibi karıştırın. Kan taşı suyun içinde yaklaşık yarım dakika kadar beklesin. Daha sonra bu suyu göğüslerinize sürün. Bu uygulama haftada en fazla 1 kez uygulayabilirsiniz. Ancak emziren anneler için uygulanmaması gerekir. Ancak emzirme dönemi bitince uygulanmalıdır.

Kan taşı aynı zamanda doğal bir deodoranttır. Koltuk altınızı ıslattıktan sonra kan taşı sürülürse terlemeyi ve ter kokusunu önler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna