Beslenme çantası ekmeksiz olmaz
Ana Sayfa »Sağlık » Beslenme çantası ekmeksiz olmaz

Beslenme çantası ekmeksiz olmaz

   

Beslenme çantası ekmeksiz olmaz

DOYGUN, Tam Buğday, Çavdarlı ve Çok Tahıllı Yumuşak Ekmek çeşitlerinin yanı sıra tost, hamburger, sandviç alternatifleriyle beslenme çantalarına sağlık, hijyen, pratiklik ve lezzet katıyor...

Çocukların doğru beslenmelerinin hem büyüme ve gelişimlerini destekleyeceği hem de okul performanslarını olumlu yönde etkileyeceği biliniyor. Bu nedenle doğru, sağlıklı ve hijyenik bir içerikle hazırlanmış beslenme çantaları, çocukların gelişiminde büyük önem taşıyor.

Besin değerleri bakımından oldukça zengin ve lezzetleriyle fark yaratan paketli ekmekler üreten DOYGUN, tam tahıllı yumuşak ekmek çeşitleri ve tost, hamburger, sandviç ekmekleriyle beslenme çantalarına sağlık, hijyen, pratiklik ve lezzet sunuyor.

Çocukların çok sevdiği hamburgerleri, tostları ve sandviçleri evde sağlıklı bir şekilde hazırlamaya imkan tanıyan DOYGUN'un sade ve kepekli tost ekmeklerinin yanı sıra sade ve susamlı 6'lı hamburger ekmekleri ve 6'lı sandviç ekmeği bulunuyor. Yine çocukların favorisi olan yumuşak ekmekleri Tam Buğday, Çavdarlı ve Çok Tahıllı olmak üzere üç farklı lezzette sunan DOYGUN'un ekmekleri el değmeden üretilip paketleniyor.

Vitamin ve mineral deposu

Tam Buğday, Çavdarlı ve Çok Tahıllı Yumuşak Ekmek çeşitleriyle çocukların beslenme çantalarına konacak sağlıklı öğünlere destek veren DOYGUN'un tam tahıllı ekmekleri tokluk süresini uzatıyor. B ve E vitaminlerinin yanı sıra protein, karbonhidrat, mineraller, antioksidanlar, Omega 3 ve Omega 6 gibi doymamış yağlar içeren DOYGUN tam tahıllı ekmekler, çocuklar için tam bir sağlık deposu. Ailelerin gönül rahatlığıyla beslenme çantalarına koyabilecekleri bu ekmekler, obeziteyi önlemeye de yardımcı oluyor.

Beslenme çantalarına özel tarifler

DOYGUN ekmeklerle çocuğunuzun beslenme çantası için domatesli, peynirli ve zeytinli çeşit çeşit sandviçler hazırlayabilir, sebzeli sandviçlerle öğünlerini daha doyurucu ve lezzetli hale getirebilirsiniz.

Hayvansal katkı maddesi içermeyen, tamamen bitkisel içerikli ve GDO'suz ürünler üreten DOYGUN, İstanbul Esenyurt'taki 18 bin 500 metrekarelik tesisi ile Türkiye'nin en modern ekmek ve unlu mamul üretim tesislerinden birine sahip. Türkiye'de paketli ekmekte Helal Gıda Belgesi'ni alan ilk firma olan DOYGUN, hijyenik üretim tesisi ve ambalajlarıyla tüketicilerin sağlığını iki kez düşünüyor.

DOYGUN'un ekmek çeşitleri, İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ bölgesinde, 2 binin üzerinde perakende noktasında satışa sunuluyor.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna