Rüyada tarla kuşu görmek nedir
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada tarla kuşu görmek nedir

Rüyada tarla kuşu görmek nedir

   

Rüyada tarla kuşu görmek nedir

Rüyada tarla kuşu görmek ne anlama gelir? Rüyada tarla kuşu görmek ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte rüyada tarla kuşu görmek ne demek hakkında detaylı bilgi.

Rüyada tarla kuşu görmek İhya Rüya Tabirleri : Rüyada çayırkuşu, toygar yahut çalıkuşu da denen bu kuşu görmek zengin, güzel ve birçok meziyeti olan kadına yahut cariyeye delalet eder.

Rüyada tarla kuşu görmek Diyanet Ruya : Rüyanızda bir tarla kuşu görmeniz; eğer bekâr iseniz evlenerek bir balayına çıkacağınıza, eğer evli iseniz; mesut ve bahtiyar bir hayat süreceğinize yorumlanır. Bir kimsenin bir tarla kuşu tuttuğunu görmesi; o kimsenin bir işe gireceğine, bir yoruma göre de o kimsenin hasta olacağına işaretle tabir olunur. Câbiru'l-Mağribî'nin yorumuna göre: Rüyada tarla kuşu görülmesi, faydasız zor bir işe işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir tarla kuşunun uçtuğunu veya öldüğünü görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyanızda bir tarla kuşu görmeniz; boşboğaz birtakım arkadaşlarınız yüzünden ticarî işlerinize ait bazı sırlarınızı rakiplerinizin öğreneceklerine ve bundan dolayı da oldukça zarara gireceğinize yorumlanır.


Rüyada tarla kuşu görmek Seyyid Süleyman : Rüyasında tarla kuşu tuttuğunu gören, ahmak biriyle iş yapar. Bir rivayete göre tarla kuşu, hastalıktır.

Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Tarla kuşu görmek; faydasız ve zor bir işle tevil edilir. Tarla kuşunun uçtuğunu yahut öldüğünü gören, sıkıntıdan kurtulur. Etini yemek; meşakkatle, zahmetle mal temin etmektir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna