Rüyada İskat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada İskat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada İskat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada İskat görmek ile alakali tabirler, Rüyada İskat görmek ne anlama gelir? Rüyada İskat nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve İskat dini rüya tabirlerinde İskat anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Ölünün yerine getiremediği ibadetleri için ailesi tarafından sadaka dağıtıldığını görmek yazalı bir vasiyet bırakmadan ölmeye, ödenmesi ihmal edilen maddi ve manevi borçlara, ibadet etmeksizin Allah tan (c.c.) ummaya, Iskat ı salat ve ıskat ı savm (namazz ve oruç deviri) yapılması yahut bunları istemek, vaktin farzlarını ihmal etmeye, yarın yaparım, bir Gün yaparım diye düşünerek, gaflet içinde ömrü tüketmeye, Devir hatmi ve ıskatın ölmüş biri için yapıldığını görmek, vefat eden kimsenin borçlu gittiğine ve arkada bıraktıklarından hayır umduğuna delalet eder. (Böyle bir Rüya gören kimsenin ölü için namaz kılıvermesi, istiğfar getirivermesi ve kendi kıldığı namazların sevabını ona göndermesi bir vefa ve insanlık borcudur.)
 
Rüyada ölü iskatçisi görmek ve onlara iskat dagit mak hayra yorumlanmaz. Iskat Aile içinde darginliklarin olduguna ve aile bireylerine daha olumlu davranmanin geregine,iskat parasi aldigini görmek ise dargin kimselerle barisacagina delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna