Rüyada Cilvelenmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cilvelenmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cilvelenmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cilvelenmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cilvelenmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Cilvelenmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cilvelenmek dini rüya tabirlerinde Cilvelenmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Dadının cilvelendiğini görmek sevinç ve sürura, Kendinin bir kadına cilve yaptığını görmesi dünyalıkla sevinmeye, varlılı olmak için gayret sarf etmeye delalet eder. Cilveyi kadında görmek ve kadının yapması iyilik ve hoşluk, erkekte görmek ve erkeğin yaapması kusur ve zaaf, şeref ve itibar noksanlığıdır.
 
Size yapılıyorsa:gerçekleştiremeyeceğiniz bir iş için yalan söylemek, siz yapıyorsanız ise, birilerine özlem duyuyorsunuz demektir.

Rüyada cilve yaptığını gören kimse, dost sandığı kimse tarafından üzülür.
 
Rüyada cilveli bir kadinla tanisip onunla sevisti gini gören, nese ve sevinç içinde ömür sürer. Bir kadinin rüyada cilve ettigini görmek ferah ve sevince, kendisinin bir kadina karsi cilve ettigini görmek, dünya menfaatlerini elde ederek sevinme ge çalismaya, bir erkegin cilve ettigini görmek, o kimsenin serefinin ve kiymetinin noksanligina delalet eder. Cilveyi bir kadinda ve kadinin görmesi iyidir. Erkekte erkegin görmesi iyi degildir. Bir baska rivayete görede: Bir kadinin rüyada cilve yaptigini görmek, sevinç ve sürura kendisinin bir kadina karsi cilve yaptigini görmek dünya mali elde ederek sevinmeye isaret eder. Erkegin erkege karsi cilve yapmasi iyi degildir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna