Rüyada Tirit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tirit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tirit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tirit görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tirit görmek ne anlama gelir? Rüyada Tirit nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tirit dini rüya tabirlerinde Tirit anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : İnsanın hayatına, geçimine ve sanatına; Bir tabak dolusu tirit yahut yağlı başka bir gıda geniş dünyalığa, Tiridin yenen kısmı geçen, kalan kısmı kalan ömre delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada tirit, rüya sahibinin hayatı, geçimi ve sanatıdır. Çanak ve tabak doluşu tirid veya yağlı bir şey görse, o tabak geniş dünyadır.Bir çanaktan tirit yediğini gören kimse yediği tirit kadar ömrünün gitmesine, tiritten arta katanı da, geriye kalan ömrüne, yenen ile geri kalan müsaviyse ömrünün yarısının gidip yarısının kalmasına, hiç geri kalmamışsa ömrününbitmesine işarettir.Yağlı bir tirit yediğini gören kimse, tiridin yağlılığı nisbetinde menfaati bir işe başlar. Yediği tirid yağlı değilse, menfaatsız bir işe başlamasına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna