Rüyada Vedalaşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Vedalaşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Vedalaşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Vedalaşmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vedalaşmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Vedalaşmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vedalaşmak dini rüya tabirlerinde Vedalaşmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Hastanın şifa bulmasına, sevgi ve dostluğa; Vedalaşmak kendine ait olan şeyden ayrılmaya, yolculuğa, ağlamaya, iş ve meslek değiştirmeye, Veda etmek bazen ölmeye, ortaktan ve eşten ayrımaya, bazen de ayrıldığı dost ve işene dönmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada vedalaşmak, hasta için onun ölümüne işarettir.Vedalaşmak hanımını boşamaya, yolculuğa ve vedalaştığı yerin kıymetince hayır ve serden veya zenginlik ve fakirlik gibi insanın bulunduğu durumundan ayrılmasına işarettir. Veda, boşadığı hanımına yeniden dönmeye, tüccarın ticaretine ve memuriyetten alınmış bir kimsenin tekrarvazifesine alınmasına işarettir. Vedalaşmak, yolcunun gelmesine de işarettir.Bazen vedalaşmak, sevgi ve dostluğa veya ağlamak ve ayrılığa, bazen de vedalaşmak hastanın şifa bulmasına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna