Rüyada Sıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sıkmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sıkmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sıkmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Sıkmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sıkmak dini rüya tabirlerinde Sıkmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Bir şeyi sıkmak kişinin yurduna ve orada elde ettiği şeylere; Susam, ceviz vb. şeyleri sıkmak mala, üzüm sıkmak dinde fesat çıkarmaya ve birtakım şerlere, zeytin sıkmak gerçeği araştırıp bulmaya ve ilme, Mevsiminde üzüm sıkmak ucuzluk ve bolluğa, zengin olmaya; Bir şeyi sıkarak onun suyunu yahut yağını çıkaran kimseyi görmek zengin bir kimseye, hidayete, karanlıktan aydınlığa çıkmaya, rızık ve menfaatlere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıkacak Alet.)


MollaCami Tabiri : Rüyada üzüm sıktığını gören kimse, ucuzluk ve bolluğa erişir. Şeker kamışı ve diğer şeyleri sıkmak da böyledir.Mevsiminde üzüm sıkan kimse fakir ve zengin olur.Kıtlık ve sıkıntı içinde bulunan insanlardan her biri bir yerde üzüm, zeytin ve sair şeyleri sıktıklarını görseler, sıkıntılardan kurtularak bolluğa kavuşurlar.Eğer bu rüyayı bir hasta veya hapis bir kimse görse bulunduğu hastalık veya hapisten kurtulur. Bu rüyayı ilim ve Sünnet-i Seniyyeyi öğrenmek isteyen birisi görse, onlan tahsil eder.Bu rüyayı bekar bir kimse görse, evlenir ve bolluğa erişir.Eğer sıkılmış olan şey fazla olur ve onunla beraber de incir veya şarap ya da süt bulunursa, o kimse devlet ve saltanata erişir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna