Rüyada Sinir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sinir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sinir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sinir görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sinir görmek ne anlama gelir? Rüyada Sinir nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sinir dini rüya tabirlerinde Sinir anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Sinir (damarı) insanınları uzlaştıran kimseye, takvaya, şahit tutmaya ya da baba tarafından akrabaya, Sinirinde ağrı hissetmek üzüntüye, Sinirin kerislemi hasta için ölüme, sağlıklı kimse için işinin bozulmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sinirli.)


MollaCami Tabiri : Rüyada sinir görmek, insanın işini uzlaştıran kimseye işarettir. Bir kimse rüyada sinirinde ağrı hissetse, ona üzüntü ve keder isabet eder.Rüyada siniri kesilse, o kimsenin işi dağılır. Eğer hasta ise, ömrü tükenir. Sinirinsanı ayakta tutan en mühim unsurdur. Sinir, takvaliga, alış-veriş akit, ahit ve rızka sebep olan şeylerde şahit tutmaya işarettir.Sinir, kişinin ev halkında baba tarafından olan akrabalandır. Rüyada sinirde meydana gelen iyilik ve kötülüğün tabiri, o kimsenin baba tarafından olanakrabasından o sinirin delalet ettiği kimseye aittir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna