Rüyada Sert Ve Katı Şey Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sert Ve Katı Şey Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sert Ve Katı Şey Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sert Ve Katı Şey görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sert Ve Katı Şey görmek ne anlama gelir? Rüyada Sert Ve Katı Şey nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sert Ve Katı Şey dini rüya tabirlerinde Sert Ve Katı Şey anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Elbise ve yiyecek maddelerinin sertleştiğini görmek mal ve refah seviyesinde gerilemeye; bu katılık sahibi tarafından hoşlanılan bir şeyse hayır ve güzelliğe, Yapısı itibariyle sert olan şeyler, kaba yaratılışlı insana, Sert ve katı zemin (yer) yanlış ollan şeylerde ısrar etmeye, zeka düşüklüğüne, yumuşak yer zeka ve hafıza gücüne; Sert yerden yumuşak yere geçmek her türlü hayra, yumuşak yerden sert yere geçmek olumsuz durumlara delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada elbise ve yiyecek şeylerin katı ve sert olması yahutsözün şiddetli ve kaba olması, mal ve refah sahipleri için, onların rütbelerinin gitmesine, halierinin değişmesine ve rızıklannın azalmasına işarettir. Rüyada katı söz, sevgililer arasına nefret ve ayrılıktır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna