Rüyada Para Cüzdanı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Para Cüzdanı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Para Cüzdanı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Para Cüzdanı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Para Cüzdanı görmek ne anlama gelir? Rüyada Para Cüzdanı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Para Cüzdanı dini rüya tabirlerinde Para Cüzdanı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Para cüzdanı yahut para kemeri bekar için evlenmeye, diğerleri için mala, Elinde para cüzdanı olduğunu görmek, kişiyi yoksulluktan kurtaracak sanata, Para cüzdanının suya düşmesi, dünyalığının devletin eline geçmesine, Para çantası kişinin bedenine, Çantasının ( cüzdanının) boşaltıldığını görmek vefat etmeye, Beline bağlı olarak görülen para kemeri kişinin öğrendiği ilme, paralar sağlamsa ilminin seviyesinin yüksekliğine, sahte ise daha ilim öğrenmesi gerektiğine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen para cüzdanı, sahibinin bedenidir. Ona gelecek her hangi bir şey sahibine aittir.Bazı tabirciler para cüzdanı sahibinin sırrıdır, demişlerdir. Bundan dolayı para cüzdanının açık olduğunu ondan paraların yere düştüğünü gören kimsenin sır ve gizli şeyleri açığa çıkar demişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna