Rüyada Ölçmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ölçmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ölçmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ölçmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ölçmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Ölçmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ölçmek dini rüya tabirlerinde Ölçmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Ağırlık ve hacim ölçeğiyle bir şeyi tam olarak ölçtüğünü görmek adalet ve hakkaniyete riayet etmeye, Uzunluk ölçüsü birimi ile ekili bir tarlayı ölçmek salih kimselerin hallerini araştırmaya, bir bağı ölçtüğünü görmek bir kadının işini araştırmaya, yol ölçmek yolculuğa, bir çölü ölçmek üzüntü ve kederden kurtulmaya, yeşillik bir alanı ölçmek takva ehli olmaya, birinin evini ölçmek o ev sahibinin halini sormaya, ağaç ölçmek alacağı olan kimselerin durumunu araştırmaya; Ölçücü kimseyi görmek yargıca ve mimara delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada kol veya karış ile ölçmek, yolculuğa işarettir.Bir kimse rüyada karışta bir elbiseyi yahut bir duvarı ya da bir yeri ölçse o kimse yolculuk yapar. Bir yeri kulaçla ölçtüğünü gören kimse, hacc, yahut cihat ya da uzak bir yere yolculuk yapar.Rüyada bulunmayı arzu ettiği bir mahalli yahut bir evi, ya da bir yeri ölçtüğünü görse, o kimsenin bir mahalleye naklinin yapılmasına işarettir.Rüyada çok ölçüp biçen bir kimseyi görmek, insanların hallerini araştırıp soruşturan ve insanlann sırlarına vakıf olmayı arzu eden kimseye işarettir.Rüyada ekili bir tarlaya ölçtüğünü gören kimse, salih kimselerin ahvalini sorar. Bir bağ ölçtüğünü gören kimse, bir kadının işini araştırır. Ağaç ölçtüğünü gören kimse, kendilerinde alacağı bulunan bir takım adamlarınhallerini soruşturur. Yol ölçtüğünü gören kimse, ölçtüğü yol kadar yolculuk yapar. Eğer hacc yolculuğunda ise, Hacca gider. Çöl ölçtüğünü gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna