Rüyada Hayız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hayız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hayız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hayız görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hayız görmek ne anlama gelir? Rüyada Hayız nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hayız dini rüya tabirlerinde Hayız anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile kalıp çocuk dünyaya getirmelerine, Hamile kadının hayız olduğunu görmesi oğlu olmasına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada hayız olduğunu gören kimse mahremine yakınlıkta bulunur. Kadın kendisinin hayız olduğunu görse, günah sayılan bir işe bulaşır. Yıkansa günahtan tevbe eder, üzüntü ve kederi gider. Bir kadın kendisinde hayız kanı olmayan bir kan olduğnu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istediği halde kurtulması kolay olmayanbir suç ve kabahatta bulunur. Bir kadın rüyada hayız olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocası ile beraber bulunduklan şehirden göç ederler.Bazı tabirciler, erkeğin kendisini hayız olarak gönnesi, yalan söylemesi olarak yorumluyorlar. Hanımının hayız olduğunu gören kimse, arzu ve istekleri yasaklanır, arzusuna kavuşmadan mahrum olur.Hayız, dinde oruç ve namazda noksanlıktır.Hayızın hastalıkla tabir edildiği de söylenmiştir.Gebe kadının hayız olduğunu görmesi erkek çocuk doğurmasına işaret eder. Erkeğin rüyada hayız oldugunu görmesi, kendisine helal olmayan bir kadınla cinsi münasebette bulunmasına işaret eder.Hanımının hayız olduğunu gören kimsenin iş ve mesleğinde durgunluk olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna