Rüyada hasat görmek ne demek
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada hasat görmek ne demek

Rüyada hasat görmek ne demek

   

Rüyada hasat görmek ne demek

Rüyada hasat görmek ne anlam gelir? Rüyada hasat toplamak, kaldırmak görmek ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte Rüyada hasat görmek nedir hakkında tüm detaylar.

Molla Cami Tabiri : Mevsiminde hasat toplamak hayırla yorumlanır. Mevsiminin dışında yeşil ekinleri biçip hasat ettiğini görmek, inançsız bir toplumun askerlerinin başlarına gelecek bir felaket ve onların topluca ölümleriyle tabir edilir.

Diyanet Tabiri : Bir kimsenin rüyasında hasad görmesi; o kimsenin bir çocuğu olacağına, kişinin rüyasında mevsiminde hasad görmesi; o kimsenin bir erkek çocuğu olacağına, eğer mevsimi değilse bir kız çocuğu olacağına yorumlanır. Rüyanızda bir tarlada hasad yaptığınızı yani ekin biçtiğinizi görmeniz; evlâdlarmızdan hayır göreceğinize, rüyanızda biçilen başakları demet yapıp bir yere istif ettiğinizi görmeniz; çocuklarınızın geleceği için bazı teşebbüslerde bulunacağınıza işaret eder.

İmamı Nablusi Tabiri : Rüyada hasad görmek iyidir. Rüyasında hasad görmek bir çocuğu olacağına delâlet eder. Eğer mesviminde ise, bu çocuğum erkek, değilse, kız olacağı İbni Şirin tarafından beyan buyrulmuştur. Bir tarlada hasad yapmayı, yani ekin biçmeyi görmek evladlarından hayır göreceğine, biçilen başakları demet yapıp bir yere istif ettiğinizi görmek, çocuklarınızın geleceği için bazı teşebbüslerde bulunduğunuza delâlet eder.

Rüyada ekin biçtiğini veya biçilmiş ekinleri bağ yaptığını görmek, meşru yoldan kazanılan servete, nimet ve menfaate delâlet eder.

Rüyada hasat yapıp ekinleri istiflediğini görmek çocuklarının gelecekleri için yatırım yapmaya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna