Rüyada zatürre görmek ne anlama gelir
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada zatürre görmek ne anlama gelir

Rüyada zatürre görmek ne anlama gelir

   

Rüyada zatürre görmek ne anlama gelir

Rüyada zatürre olduğunu görmek ne demek? Rüyada zatürre görmek ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte Rüyada zatürre görmek nedir hakkında tüm detaylar.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında zatürre hastalığına yakalanmış birisini görmesi veya kendisinin yakalanması; o kimsenin bir yakınının hasta olduğu haberini alacağına veya bir dostunun ameliyat olduğunu duyarak onu hastanede ziyaret edeceğine yorumlanır.

Rüyada zatürre ile ilgili ilaçlar görmek, bir borcunuzu ertelemeye, başka bir kimsenin borcunuzu üstlenmesine yada ödeyemediğiniz bir borç için çözüm üreteceğinize delalettir.

Zatürre olan bir kimseyi görmek
Rüyada zatürre olan bir kimseyi görmek, hakkınızda olumsuz sözler sarf eden ancak bundan pişmanlık duyarak sizden özür dilemeye gelecek bir dosta delalettir.

Rüyada bir akrabanın zatürre olduğunu görmek
Rüyada bir yakınınız yada akrabanızın zatürre olduğu haberini almak, sizi özleyen bir kimsenin olduğuna ve sizinle tekrar görüşebilmek için bahaneler yaratmaya çalıştığına delalettir.

Zatürreden kurtulduğunuzu görmek
Rüyada zatürreden kurtulmak, iyileşmek yada iyileşen birini görmek, özlediğiniz bir insana kavuşmaya, küslüklerin bitmesine, anlaşmaların sulh ile çözülmesine delalettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna