Rüyada Zalim Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zalim Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zalim Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zalim görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zalim görmek ne anlama gelir? Rüyada Zalim nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zalim dini rüya tabirlerinde Zalim anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında zalim birisini görmesi; o kişinin hanımının kendisinden bazı şeyler istediği için kızdığına ve tartıştıklarına, kişinin rüyasında bir başkasının kendisine zalimce davrandığını görmesi; o kimse ile aralarında bir anlaşmazlık çıkacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanlara eziyet veren ve onların acı çekmesinden zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin çekinmesi gereken kötülüklere, Kendi nefsine zulmettiğini görmek hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delalet eder. ZZulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah'ın -c.c.- gazabına, Kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek o kimseye galip gelmeye, Zalim bir yöneticinin halka adalet yaptığını görmek umum insanlar için hayra yahut bu rüyayı görenin kendi aile fertlerine karşı adil olmasına, Zalim ve günahkar birinin adalet ettiğini görmesi tövbe etmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna