Rüyada vergi görmek nedir
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada vergi görmek nedir

Rüyada vergi görmek nedir

   

Rüyada vergi görmek nedir

Rüyada vergi görmek ne anlam gelir? Rüyada vergi görmek ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte Rüyada vergi görmek ne demek hakkında tüm detaylar.

Diyanet Ruya : Rüyanızda vergi ödediğinizi veya vergi ihbarnamesi aldığınızı görmeniz; sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve feraha çıkacağınıza, bir yoruma göre de sıkıntılı bir haber alacağınıza delildir.


İhya Rüya Tabirleri : Vergi memuru (tahsildar) olduğunu görmek yetenek ve kıymetinin iyi olmasına, kamu görevi üstlenmeye, malının zekatını vermekten hoşlanmamaya yahut bir şeyden tiksinmeye,

Vergi memuru olduğunu görmek bazen zulme ortak olmaya, can yakıp beddua almaya; Verggi memuru görmek borcunu ödemeye, elçiye ve emanetçiye, polise yahut şerli ve rüşvet alan birine,

Vergi vermek malın eksilmesine yahut sadaka ve zekat vermemekten dolayı istemeyerek zarara uğramaya delalet eder.

Rüyada vergi ödemek, bir takım sorunların üstesinden gelmek demektir. Çevrenizdeki insanlardan olumsuz etkilenmeyeceğiniz anlamına gelir. Birinin ya da bir şeyin üstünüze bir yük yüklediğini düşünmeniz. Aşırı vergi ödediğinizi görmeniz belirli bir konuda baskı altında olduğunuzu ifade eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna