Rüyada vapur görmek nedir
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada vapur görmek nedir

Rüyada vapur görmek nedir

   

Rüyada vapur görmek nedir

Rüyada vapur görmek ne anlam gelir? Rüyada vapur görmek ile alakalı tabirleri bu sayfada derledik. İşte Rüyada vapur görmek ne demek hakkında tüm detaylar.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında vapura bindiğini görmesi; o kişinin büyük bir işe girişeceğine ve meslek değiştireceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında vapur görmesi; o kimsenin beklediği bir yolcusunun selâmetle geleceğine yorumlanır. Bir başka tabire göre de bir kimsenin rüyasında vapurla bir gezinti yaptığını görmesi; o kimsenin kısa bir deniz yolculuğu yaptıktan sonra oldukça kazançlı bir işe girişeceğine işaret eder.


Rüyada Vapura Binmek
Rüyada vapura bindiğinizi gördüyseniz , yapmış olduğunuz iyiliklerin Allah tarafından fayda bulacağına ve böylelikle rahata kavuşacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra çekmiş olduğunuz çilelerin artık son bulacağına , hayat yükünüzün hafifleyeceğine ve işlerinizin kolay olacağına alamet eder.

Rüyada Vapur Yaptığını Görmek
Rüyada vapur yaptığınızı gördüyseniz , gerçek yaşamda kaybetmiş olduğunuz umutlara tekrardan kavuşacağınıza , küçücük bir kıvılcım ile cesaret alacağınıza ve bu şekilde toparlanıp tekrardan ayağı kalkacağınıza işaret eder.

Rüyada vapur kaçırmak, kişinin hayatını önemsiz hale getirerek hatalar içine düşerek göz göre göre kendisini uçuruma sürükleyeceğine yorumlanır. Rüyasında vapur kaçırdığını gören kimse, eline geçen fırsatları ters teperek olası bir çok güzelliği geride bırakır. Bu rüya bazen de yapılan iyiliklere görmezden gelmeye, basit hatalar içine düşmeye, alınacak tedbirlere ifade edilir.

Rüyada vapur kullanmak, rüya sahibinin emin olmadan ve kendine yeterince güvenmeden, deli cesareti ile yaptığı bir işten kendisinin bile beklemediği bir başarı elde etmesine işaret eder.

Rüyada vapur bileti almak, kağıt üzerindeki temiz ve hayırlı olacak işe tabir edilir. Kendisiyle ilgili bir sigorta yaptırabilir ya da geleceği için çok karlı olacak bir yatırıma girişebilir demektir.

Rüyada vapurun battığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve zorlu dönemleri atlattıktan sonra, başlangıç dönemi bittiğinde çok büyük ve karlı işlere gireceğine, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine ve daha büyük kazanç getirecek ve daha büyük başarılar kazandıracak işlere girmek için büyük cesaret vereceğine delalet  eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada vapur görmek, üzüntü, keder ve pişmanlığa işarettir.Vapurdan çıktığını gören kimse, ferahlığa erişir.





Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna