Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Vahşi Hayvan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vahşi Hayvan görmek ne anlama gelir? Rüyada Vahşi Hayvan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vahşi Hayvan dini rüya tabirlerinde Vahşi Hayvan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada arslan, kaplan ve kurt gibi vahşi hayvanların görülmesi; rüya sahibinin etrafının düşmanlarla kuşatılmış olduğuna işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir vahşi hayvana binerek onu istediği gibi yönettiğini görmesi; o kimsenin günahlardan kurtulacağına, eğer hayvanın itaat etmediği görülürse, o kimsenin gün ha gireceğine delalet eder. Rüyanızda vahşi hayvanlardan birinin evinize girdiğini görmeni sizin İslâm'a uymayan birisi ile arkadaşlık kuracağınıza, eğer giren hayvanın avlanarak öldürüldüğünü görürseniz; bu takdirde sizin mal ganimete nail olacağınıza işaret eder. Rüyanızda size avlanmış bir hayvan gönderildiğini görmeniz; sizin zahmet ve sıkıntı çekmeden para kazanacağınıza, rüyanızda vahşi hayvanı kestiğinizi görmeniz; sizin yabancı birisiyle meşru olmayan bir ilişkiye gireceğinize, rüyanızda vahşi bir hayvanınız olduğunu görmeniz; hayırsız kimselerle arkadaşlık kuracağınıza delaletle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında vahşi bir hayvanı olduğunu görmesi; o kimsenin eline mal ve ganimet geçeceğine, kişinin rüyasında avını elinden kaçırdığını görmesi; o kimsenin bir şey elde edemeyeceğine, kişinin yanında vahşi bir hayvana yem ve su verdiğini görmesi; o kimsenin cahil insanlara hizmet edeceğine, bir kimsenin rüyasında vahşi hayvanlardan birisinin kendisine alıştığını görmesi; o kimsenin hayır ve mükâfat elde edeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : İnsanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder. (Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna