Rüyada Uzamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Uzamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Uzamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Uzamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uzamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Uzamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uzamak dini rüya tabirlerinde Uzamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda boyunuzun uzadığını görmeniz; mevki rütbenizin artacağına ilminizin çoğalacağına, devlet işinde çalışan kimsenin rüyasında boyunun uzadığını görmesi; o kimsenin işinde hayır göreceğine ve mevkisinin yükseleceğine işaret eder. Rüyanızda boyunuzun normal şeklinden daha çok fazla uzadığını görmeniz; sizin öleceğinize, rüyanızda boyunuzun gereğinden fazla saldığını görmeniz; ömrünüzün uzun olduğuna, rüyanızda aslında kısa olan boyunuzun normal bir hale geldiğini görmeniz; sizin cimri birisi olduğunuza yorumlanır. Bir başka yoruma göre bir kimsenin rüyasında boyunun anormal bir şekilde uzadığını görmesi; o kimsenin herkesin takdir ve beğenisini kazanarak şöhrete ulaşacağına işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada uzadığını gören kimsenin, ilim ve matı artar. Rüyayı gören Devlet reisi ise, saltanatı kuvvetleşir, gidişatı güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder. Bir kimse rüyada boyunun aşırı derecede uzadığını görse, ecelinin yaklaştırma ve bulunduğu rütbeden düşeceğine işarettir.Bir melik rüyada boyunun uzadığını görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluğuna işarettir. Eğer aşın derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne işarettir. Rüyada kısa olan boyun uzaması, fitneye işarettir. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna