Rüyada Tıraş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tıraş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tıraş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tıraş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tıraş görmek ne anlama gelir? Rüyada Tıraş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tıraş dini rüya tabirlerinde Tıraş anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda kendi kendinize veya bir berbere giderek tıraş olduğunuzu görmeniz; içinde bulunduğunuz şu günlerde rahat ve huzura kavuşarak başınızı dinleme fırsatını elde edeceğinize, rüyanızda bir başkasını tıraş olurken izlediğinizi görmeniz; bir sebepten dolayı huzurunuzun bozulacağına ve bugünlerinizi çok arayacağınıza işaret eder. Rüyanızda birisini bizzat tıraş ettiğinizi görmeniz; başkalarının huzurunun temini hususunda kendinizi unutacağınıza ve oraya buraya koşmaktan yorulup bitkin düşeceğinize yorumlanır.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Tıraş olduğunu görmesi; o kişinin uzun süredir aksayan işlerinin artık bir düzene gireceğine, kişinin rüyasında tıraş olma esnasında saçlarının önüne döküldüğünü görmesi; o kimsenin bütün pürüzlerinin tamamen ortadan kalkacağına yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna