Rüyada Takke Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Takke Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Takke Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Takke görmek ile alakali tabirler, Rüyada Takke görmek ne anlama gelir? Rüyada Takke nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Takke dini rüya tabirlerinde Takke anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda başınıza takke giydiğinizi görmeniz; sizi kıskananların ve kuyunuzu kazmaya çalışanların gittikçe çoğalmakta olduklarına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kadın hizmetçiye, evlenmeye, yolculuğa, yöneticiliğe, Kadının başında kakke görmesi evlenmesine yahut erkek çocuğa, Takke yün ve pamuktan ise takvaya, samur vb. gibi deriden ise zalim yönetici yahut patrona delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen takke, hanımdır. Takkenin genişliği hanımın maddi refahına, sıkılığı sıkıntı içinde bulunmasına ve beyazlığıda hanımın mütedeyyine olmasına işarettir. Rüyayı gören bekar ise evlenir.Kirli ve yırtık takke, üzüntü ve kedere işarettir.Rüyada takke görmek, yolculuğa çıkmaya veya kocasının yüküne tahammül eden veya hanımın yüküne tahammül eden bir erkeğe işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna