Rüyada Şahitlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Şahitlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Şahitlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Şahitlik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Şahitlik görmek ne anlama gelir? Rüyada Şahitlik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Şahitlik dini rüya tabirlerinde Şahitlik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir kısım şahitler görmeniz; Allah'ın rahmetine, adalete, davanız varsa kazanıp üstün geleceğinize, rüyanızda kendiniz için iki şahit lazım olduğu halde ancak bir şahit bulduğunuzu görmeniz; bir işe başlayıp ancak o işin yarısını bitirebileceğinize, rüyanızda kendinizin şahit olarak bir mahkemede bulunduğunuzu görmeniz; sizin Allah'ın yoluna girdiğinize işaret eder. Rüyanızda birisinin yalancı şahitlik yaptığını veya kendinizin yalancı şahitlik yaptığınızı görmeniz; hem kendinize ve hem de başkasına zarar vereceğinize, rüyanızda şahitlik yaparak bir suçsuzu kurtardığınızı görmeniz; ona yardım edeceğinize, rüyanızda şahitlik yaparak bir davanın kazanıldığını görmeniz; insanlara haklarını almaları için yardım ettiğinize, rüyanızda Allah rızası için şahitlik yaptığınızı görmeniz; maksadınızın yerine geleceğine, rüyanızda aleyhinizde şahitlik yapıldığını görmeniz, işlerinizde birtakım zorluklara maruz kalacağınıza yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Şahitlik yaptığını görmek verdiği sözü yerine getirmeye, borcunu ödemeye, görevini yapmaya, adağını yapmaya; Şahitlikten kaçınmak, yukarıdakilerin tersi bir tutum almaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada şahitlik yaptığını gören kimse, verdiği sözü yerinegetirmesine, nezrettigi (yemin ettiği) şeyi yapmasına, verilen bir vazifeyi yerine getirmesine ve borcunu ödemesine işarettir. Üzerine lazım olan şahitliği yapmaktan kaçındığım görmesi borcuna ve emanete riayetsiziliğine,kalbindeki kinine ve günah işlemedik cesaretine, bazen de hastalığa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna