Rüyada Süleyman (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Süleyman (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Süleyman (a.s.) Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Süleyman (a.s.) görmek ile alakali tabirler, Rüyada Süleyman (a.s.) görmek ne anlama gelir? Rüyada Süleyman (a.s.) nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Süleyman (a.s.) dini rüya tabirlerinde Süleyman (a.s.) anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Süleyman (a.s.)'ı görmesi; özellikle, Süleyman (a.s.) tacıyla ona yönelmiş yahut yüzüğün ona takmış veya onu tahtına oturtmuş ise, o kimse eğer layık ise mülke kavuşacağına ve fetva vermeye ehil olan kimse için de o kimseni fetva makamına oturacağına yorumlanır. Vali olan bir kimsenin rüyasında Süleyman (a.s.)'ı görmesi; o ki senin valilikten azledileceğine ve sonradan yine aynı görevine iade edileceğine işaret eder. Bir yoruma göre de o kimsenin hile ile zengin o muş şerefli bir hanımla evleneceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Ehli olan için mülk ve saltanata, kadılığa; diğerleri için varlık ve dirliğe; Onu görmek kadınlardan sıkıntı çekmeye, yüksek mevkilere, zenginlik ve şerefe, yabancı dilleri bilmeye, ecnebilerle konuşmaya, çok seyahat yapmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna