Rüyada Sarhoş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sarhoş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sarhoş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sarhoş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sarhoş görmek ne anlama gelir? Rüyada Sarhoş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sarhoş dini rüya tabirlerinde Sarhoş anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında sarhoş olduğunu görmesi; o kim¬senin haram yollardan mal elde edeceğine işaret eder. Kîrmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında içki içmediği halde sarhoş olduğunu görmesi; o kimsenin şiddetli bir korkuya düşeceğine ve malının eksileceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında içki içerek sarhoş olduğunu görmesi; o kimsenin işlerinde birtakım zorluklarla karşılaşacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Sarhoş olduğunu görmek üzüntü ve kedere, sevinç içinde varlıklı yaşamaya yahut devlet ve saltanata; Sarhoş olup üstünü başını yırttığını görmek, nimet ve varlıktan azmaya, Şarapla sarhoş olmak haram mala, Korku içinde olan birinin kendini sarhoş görmesi hayra, Sarhoş olmadığı halde sarhoşmuş gibi davranmak olmayan şeyi kendinde var göstermeye yahut töhmet ve belaya; rüya sahibi salih biri ise Allah aşkına ve gönül sarhoşluğuna delalet eder. (Ayrıca Bakınız; İçki İçmek, Sarhoşluk Veren Şeyler.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna