Rüyada Ney Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ney Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ney Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ney görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ney görmek ne anlama gelir? Rüyada Ney nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ney dini rüya tabirlerinde Ney anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda ney görmeniz veya çalmanız; sizi çok sevindirecek bir haber alacağınıza, bir rivayete göre de hasta bir kimsenin rüyasında ney çaldığını görmesi; o hastanın öleceğine, çocuk isteyen bir kim senin rüyasında ney çaldığını görmesi; o kimsenin bu arzusunun tahakkuk edeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Ferahlık ve sevince, Kur'an'ı güzel okumaya, ilim ehlinin bu ilmini yaymasına, Ney sesi ince ve ulvi duygulara, uhrevi düşüncelere; Ney çalmak tasta için vefata, koğucu için onun yaptığı gıybet ve koğuculuğa, çocuk isteyen kimsenin çocuğunun olmasına dellalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ney görmek, oyuna ve fitneye işarettir. Bazen ferahlık ve sevince işarettir. Ney, ölü üzerine aklayan bir kadına işarettir. Rüyada ney çalmak, hasta için ölümüne, koğucuya ve çocuk isteyen kimse içinde çocuğa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna