Rüyada Nabız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nabız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nabız Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nabız görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nabız görmek ne anlama gelir? Rüyada Nabız nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nabız dini rüya tabirlerinde Nabız anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında nabzını tuttuğunu ve nabzının attığını görmesi; o kimsenin son zamanlarda kalp işleriyle fazlaca meşgul olduğuna ve bundan dolayı da başına beklenmeyen birtakım işler açılarak üzüleceğine işaret eder. Bir başka yoruma göre bir kimsenin rüyasında nabzının attığı görmesi; o kimsenin sağlıkla ilgili birtakım haberler alacağına yorumlanır. Bir başka tabire göre de bir kimsenin rüyasında nabzının attığını işitmesi; o kimsenin bir genç kıza (bir delikanlıya) âşık olacağına, fakat ondan karşılık göremeyeceğine, kişinin rüyasında nabzının şiddetli bir şekilde attığı görmesi; o kimsenin çok yakında büyük ıstıraplarla karşılaşacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Nabız atışlarının düzenli olduğunu görmek sıhhate, yükseldiğini yahut düştüğünü görmek stres ve heyecana, aşırı yemeye; uykuda ve gıda almakta düzensizliğe; Nabız evhama, kendini dinlemeye ve şeytanın nesveselerine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada nabzını dinlediğini görmek, üzüntü ve kedere işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna