Rüyada Mermer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Mermer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Mermer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Mermer görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mermer görmek ne anlama gelir? Rüyada Mermer nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mermer dini rüya tabirlerinde Mermer anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir mermer taşı görmesi; o kimsenin eline bir taraftan ya miras yoluyla veya başka bir kanaldan çok miktarda mal geçeceğine bekar ise evleneceğine delalet eder. Bir kimsenin mermer taşından yapılmış birtakım heykeller görmesi; o kimsenin varlık içinde geçecek olan refahlı bir hayata aday olduğuna, kişinin rüyasında mermerden yapılmış bir saray görmesi; o kimsenin istikbâlde büyük şöhretinin bütün ülkeyi kaplayacağına, bir kimsenin rüyasında siyah renkli bir mermer taşı görmesi; o kişinin meşru olmayan (helal olmayan) yollardan eline bir miktar para geçeceğine yorumlanır. Rüyada mermer direkler, ayaklar ve temeller görülmesi; menfaat ve yaşayışa, şanın ve unvanın tüm ülke geneline yayılmasına, rüyada mermer köprüler görülmesi; güzel hanımlara ve rütbeli kimselere işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Mala, izzet ve şerefe, uyumlu ve iyi geçinen aileye; Yanında mermer görmek hayırlı evlada, makam ve göreve, zengin olmaya, ilim ve güzel sanatlara, yararlı bir şey satın almaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Mermerci, Sütun.)


MollaCami Tabiri : Rüyada mermer görmek,rüya sahibinin eline külliyetli miktarda mal geçer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna