Rüyada Masa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Masa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Masa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Masa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Masa görmek ne anlama gelir? Rüyada Masa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Masa dini rüya tabirlerinde Masa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında masa görmesi; o kimsenin aile saâdetinin her gün biraz daha artacağına, kişinin rüyasında üzeri birtakım yiyeceklerle dolu bir masa görmesi; o kimsenin şu günlerde çok çalışarak biraz bitkin ve yorgun düşeceğine yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında aile ferdleri ile birlikte bir yemek masası etrafında toplanarak yemek yediğini görmesi; o kimsenin evine gelecek olan bir misafirin huzurunu kaçıracağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir masa başında oturarak yazı yazdığını görmesi; o kimsenin sonucunu düşünmeden birçok ağır masrafların altına gireceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)


MollaCami Tabiri : Rüyada üzeri bolu masa zenginliğe, boş masa fakirliğe işarettir. Rüyada masa görmek, çalışma ve gayret göstermeye de işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna