Rüyada Kavga Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kavga Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kavga Etmek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kavga Etmek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kavga Etmek görmek ne anlama gelir? Rüyada Kavga Etmek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kavga Etmek dini rüya tabirlerinde Kavga Etmek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir başkası ile silahlı bir kavga ettiğinizi görmeniz; sizin bir hanımla evlenmek için ona güzel görünmeye çalıştığınıza, rüyanızda kılıçla kavga ettiğinizi görmeniz; rakiplerinize galip gelebilmek için birtakım çarelere başvurduğunuza, rüyanızda bir savaş alanında düşmanla elinize kılıç alarak savaştığınızı görmeniz; sizin Allah tarafından büyük bir şerefe nail olacağınıza, rüyanızda elinizde tarihi, büyük insanlara ait bir kılıç taşıdığınızı görmeniz; büyük bir üne sahip olacağınıza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İhtilafa düşmeye, görüş ayrılıklarına ve tartışma yapmaya, Elinde kılıç, silah gibi şeyler bulunduğu halde kavga etmek dikkat çekecek bir iş yapmaya, Bir kimseyle ağız kavgası yaptığını görmek üzüntü ve kedere, Biriyle kafa kafaya döğüşmek soy ve sopla öğünmeye yahut biriyle tartışmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada halkın birbiriyle kavga ettiğini görse, yiyecek sıkıntısı baş gösterir. Halkın, hükümet başkanıyla harbettiğini görse, fiyatların düşmesine işarettir.Rüyada kavga etmek, kuvvete veya bir insanla düşmanlığa yahut ihtilafa düşmeye ve ayrılmaya veya diğer bir kimse ile kavga yapmaya işarettir. Rüyada silahla kavga etmek, bir kadını bir kimseyle evlendirmeye işarettir. Rüyada, zırh cinsinden olan silahla kavga yaptığını gören kimse, hilekar ve zengin bir kadınla evlenir.Bir kimse rüyada harpte kılıçla kavga yaptığını görse, o kimsenin Allah (C.C.) yolunda cenk ve kavga etmesinden dolayı nail olacağı şerefe işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna