Rüyada Kaval Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kaval Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kaval Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kaval görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kaval görmek ne anlama gelir? Rüyada Kaval nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kaval dini rüya tabirlerinde Kaval anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda kaval çaldığınızı görmeniz; bilginize müracaat eden kimselere birtakım bilgiler verdiğinize, rüyanızda kaval dinlediğinizi görmeniz; sizin başkalarından birtakım bilgiler alacağınıza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Düdük, zurna, ney ve kaval sesi duymak hasta için vefata, sağlıklı kimse için Kur'an-ı Kerim dinlemeye, Bu çalgı aletlerine sahip olmak ya da delikleri üzerinde parmaklarını oynatarak onları çaldığını görmek, ehli olanlar için güzel Kur'an okumaya yahut ilmini yaymaya, Büyük bir zatın kendisine bunlardan birini verdiğini görmek ehli olanlar için yöneticiliğe; sair kimseler için takvaya, uzlete (yalnızlığa) çekilmeye ve fitneden, stresli hayattan kurtulmaya, Bu aletler koğucu kimsenin koğuculuğuna, çocuk isteyenin çocuğunun olmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ney.)


MollaCami Tabiri : Rüyada kaval görmek, oyuna ve fitneye işarettir. Bazen ferahlık ve sevince işarettir. Kaval, ölü üzerine ağlayan bir kadına işarettir. Rüyada kaval çalmak, hasta için ölüme, koğucuya ve çocuk isteyen için de çocuğa işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna