Rüyada Kaş Ve Kirpik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kaş Ve Kirpik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kaş Ve Kirpik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kaş Ve Kirpik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kaş Ve Kirpik görmek ne anlama gelir? Rüyada Kaş Ve Kirpik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kaş Ve Kirpik dini rüya tabirlerinde Kaş Ve Kirpik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda kaş ve kirpiklerinizin uzadığını görmeniz; iki şekilde tabir olunur. Bunlar da şeref ve hayırlı evlât. Bir kimsenin rüyasında kaşlarının uzayıp çoğaldığını görmesi; o kimsenin mal ve ziynete mazhar olacağına, bir yoruma göre de, o kişi-un uzun ömürlü olacağına, kişinin rüyasında iki kaşın yeniden bittiğini görmesi; o kimsenin veya akrabasından birisinin ikiz çocuğu olacağına işaret eder. Rüyanızda kaş ve kirpiklerinizin haddinden fazla uzadığını ve çoğaldığını görmeniz; öyle pek hayra yorumlanmaz. Rüyanızda kaşınızdan veya kirpiğinizden birini kopardığınızı veya tıraş ettiğinizi görmeniz malınızın başkaları tarafından yağma edileceğine, eğer bunu başkaları yaparsa iflas edeceğinize delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Kaş ve kirpik kadın için süs ve zinete, erkek için huy ve karaktere; Kaş insan için emniyet ve güvene, şeref ve vakara, Kaşların uzaması uzun ömre, mal ve zinete; kirpiklerin uzaması izzet, şeref ve hayırlı evlada, Kaşların yeniden bitmesi makam ve yetkii sahibi olmaya; kendinin ya da akrabasından birinin iki kız çocuğu olmasına, Kaş ve kirpiklerin aşırı derecede uzaması zorluk ve sıkıntıya, Kaş ve kirpiklerini yolmak mal ve servetin telef olmasına, ayıplı ve özürlü bir durumun meydana gelmesine delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kaş Çatmak.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna