Rüyada Isırgan Otu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Isırgan Otu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Isırgan Otu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Isırgan Otu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Isırgan Otu görmek ne anlama gelir? Rüyada Isırgan Otu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Isırgan Otu dini rüya tabirlerinde Isırgan Otu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada ısırgan otu görülmesi; baht açıklığı ve bol para kazanılacağı ile tabir edilirse de, genel anlamda rüyada ısırgan otunun görülmesi; birçok yorumculara göre kötü bir haberle karşılaşılacağına yorumlanır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında ısırgan otu görmesi; o kimsenin bahtsızlığına ve talihsizliğine işaretle tabir olunmaktadır. Rüyada ısırgan otunun yenildiğinin görülmesi; genel olarak kötü bir haber alınacağı ile tabir olunur. Bazılarına göre: Rüyanızda ısırgan otu görmeniz; dostça başladığınız bir ilişkiden çok kötü davranışlarla, üzgün ve acılı ayrılacağınıza veya aile hayatınızda sizi üzecek birtakım olayların vaki olacağına işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ısırgan otu görmek refah ve saadetin artacağına işarettir. Bazı tabirciler ısırgan görmek kötü bir habere işaret eder, demişlerdir. Isırganı yemek ise başansızlık ve kötü bir habere işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna