Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Irmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Irmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Irmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Irmak dini rüya tabirlerinde Irmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında büyük bir ırmağın kenarında bulunduğunu ve suyun akışını seyrettiğini görmesi; o kimsenin işlerinin yolunda gittiğine, kişinin rüyasında bir ırmağın şiddetli akıntısını görmesi; o kimsenin gelirinin artacağına, kişinin rüyasında bir ırmak üzerinde birtakım ağaç dallarının ve yapraklarının sürüklenip gittiklerini görmesi; o kimsenin kazancının çoğalması için başka çareler düşündüğüne, kişinin rüyasında ırmak görmesi; her zaman için feraha, kazanca, bolluk ve berekete yorumlanır. Rüyanızda büyük bir ırmağa düştüğünüzü görmeniz; sizin tehlikede olduğunuza, çabalayıp kurtulduğunuzu görmeniz; selâmete ereceğinize, ırmaktan çıkamadığınızı görmeniz; sıkıntılı günler geçireceğinize delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Nehir.


MollaCami Tabiri : Rüyada ırmak görmek işlerin iyi gideceğine ve kazancın çoğalacağına, ferah ve bolluğa işaret eder.Irmakta boğulduğunu görmek yakında öleceğine, çamaşır yıkadığını görmek ise, dini bir müesseseye yardım ederek sevap kazanacağına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna