Rüyada Hüdhüd Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hüdhüd Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hüdhüd Kuşu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hüdhüd Kuşu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hüdhüd Kuşu görmek ne anlama gelir? Rüyada Hüdhüd Kuşu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hüdhüd Kuşu dini rüya tabirlerinde Hüdhüd Kuşu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada hüdhüd kuşu görülmesi; dünyanın halini ve halkın sırlarını bilen âlim ve fakat kötü isim yapmış bir kişi ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir hüdhüd kuşunun kendisi ile konuştuğunu görmesi; o kimsenin hayra ereceğine yorumlanır. Rüyanızda bir hüdhüdü öldürdüğünüzü görmeniz; âlimlere kötülük yapacağınıza, rüyanızda bir hüdhüd bulduğunuzu görmeniz; uzak bir yerden doğru bir haber alacağınıza, rüyanızda kendinizin bir hüdhüd olduğunuzu görmeniz; bir devlet büyüğü ile tanışıp dostluk kuracağınıza veya bir ilim adamı ile arkadaşlık kuracağınıza, rüyanızda bir dişİ hüdhüd bulduğunuzu görmeniz; eğer bekâr iseniz evleneceğinize, eğer evli iseniz; bir kızınızın olacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Şeref ve mala, azap ve sıkıntıdan kurtulmaya, elçiye yahut casusa, misafir gelmesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada Hüdhüd kuşunu görmek, sağlam bir binayı yıkmayaişarettir.Bazen hüdhüdü görmek devletlerin sadakatli bir elçisine veya casusa yahut çok tartışan bir kimseye işaret eder.Bazen hüdhüd kuşunu görmek, sıkıntı ve azaptan kurtulmaya, bazen de Allah (C.C.) ve onun emrettiği dini emirler ve namaz gibi şeyleri bilmeye işaret eder. Susuz kalan bir kimse rüyada hüdhüdü görse, su bulur. Rüyada hüdhüd kuşunu gören kimse, şeref ve mala işarettir. Bazı tabirciler, rüyada hüdhüd kuşunu gören kimseye bir misafir gelir, dedi-ler. Bazen de hüdhüd kuşunu görmek, korku içinde bulunan kimse için emniyete tabir edilir.Rüyada hüdhüd kuşunu kestiğini veya hüdhüdü herhangi bir şekilde kahrettiğini gören kimse, yukarıda vasıfları anlatılan bir kimseye galip gelir. Rüyada hüdhüd kuşunun et veya kanadına kavuştuğunu gören kimseye, mezkur tabirde geçen kuşun durumu gibi olan bir adam tarafından mal vehayır gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna