Rüyada Hediye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hediye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hediye Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hediye görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hediye görmek ne anlama gelir? Rüyada Hediye nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hediye dini rüya tabirlerinde Hediye anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada hediye alınıp verildiğinin görülmesi genel olarak hayırla tabir edilir. Rüyanızda bir kişiye hediye verdiğinizi görmeniz; veren ve alan için hayra yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında kendisine hediye verildiğini görmesi; o kimsenin evleneceğine, kişinin rüyasında kendisine yaşlı bir kadın veya erkek tarafından hediye verildiğini görmesi; o kimsenin hayra nail olacağına, kişinin rüyasında bir başkasına hediye verdiğini ve o kimsenin de bu hediyeyi kabul etmediğini görmesi; rüya gören kimsenin kötü bir söz işiteceğine işaret eder. Sâlimî'nin yorumuna göre: Rüyada hediye verildiğinin veya alındığının görülmesi dedikoduya yorumlanır. Rüyanızda bir başkasında hediye aldığınızı ve fakat hediye paketinin içinde ne olduğunu bilmediğinizi görmeniz; sizin birisinden kinayeli bir söz işiteceğinize ve fakat bu sözün ne için söylendiğini anlamayacağınıza işaret şeklinde tabir olunur. Rüyanızda birisine hediye verdiğinizi görmeniz: o kişinin size olan davranışlarını beğenmediğinize, rüyanızda eşinizin size bir hediye aldığını veya sizin eşinize bir hediye verdiğinizi görmeniz; ikinizin arasında bir dargınlığın çıkacağına yorumlanır. Rüyanızda çocuklarınızdan birisinin size hediye aldığını görmeniz; o çocuğunuzun geleceğini düşünmediğinize, rüyanızda büyük bir kimsenin size hediye gönderdiğini görmeniz; işinizden ayrılacağınıza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Ferahlığa, dostluk ve sevgiye, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada hediye göndermek, ferahlığa işaret eder.Hediye "Hediyeleşiniz ki, birbirinizi sevesiniz" hadis-i şerifince sevgi ve dostluğa işaret eder.Hediye, birbirine dargın kimselerin barışmasına işaret eder.Bazı tabirciler, hediye nikahlanmak için kadın istemek şeklinde yorumluyorlar.Rüyada kendisine bir tabak içinde taze meyve gönderildiğini gören kimsenin kızma, görücü gelir. Kızı yoksa ona hediye gönderen kimse ile onun arasında dostluk ve sevgi meydana gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna