Rüyada Güllaç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Güllaç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Güllaç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Güllaç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Güllaç görmek ne anlama gelir? Rüyada Güllaç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Güllaç dini rüya tabirlerinde Güllaç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında güllaç görmesi iyiye delalet eder. Rüyanızda güllaç yediğinizi veya bir tatlıcıdan güllaç satın aldığınızı görmeniz; ev halkı içinde sevinilecek bir iş yaptığınıza, dost ve akrabalarınızı ağırlamak için birtakım hazırlıklar yaptığınıza işaret şeklinde tabir olunur. Evli bir kimsenin böyle bir rüya görmesi, onun çocuğunun olacağına, eğer bekâr iseniz evlenmek üzere hazırlık içinde bulunduğunuza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Tatlılar.


MollaCami Tabiri : Rüyada güllaç görmek, meşakkat ve zorlukla elde edilecek mala tabir edilir. Bazen güllaç, hapislikten kurtulmaya ve hastalıklardan şifa bulmaya işaret eder.Hamile kadının güllaç görmesi, sıkıntıdan so a rahatlık ve ferahlığa işaret eder. Bazen de güllaç nakit mala işaret eder. Rüyada güllaç satmada hayır yoktur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna