Rüyada Gelin Ve Güveyi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gelin Ve Güveyi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gelin Ve Güveyi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gelin Ve Güveyi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gelin Ve Güveyi görmek ne anlama gelir? Rüyada Gelin Ve Güveyi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gelin Ve Güveyi dini rüya tabirlerinde Gelin Ve Güveyi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada gelin görülmesi her zaman için hayırla yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir gelinin koluna girdiğini ve onunla birlikte yürüdüğünü görmesi; o kimsenin eline çok miktarda mal ve para geçeceğine yorumlanır. Bir kızın rüyasında kendisinin gelin olduğunu görmesi; o kızın yakında büyük bir kısmete kavuşacağına, rüyasında eğer bir erkeğe doğru yürüyorsa, o kısmetin çok yakında eline geçeceğine, böyle bir rüyayı bir erkek görmüş ise; o erkeğin yakında evleneceğine, eğer evli ise; bir çocuğu olacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında hanımını görmediği ve ismini duymadığı halde kendisine güveyi denildiğini görmesi; o kimsenin öleceğine veya bir başkasını öldüreceğine, bir kimsenin rüyasında evlendiğini görme-Sı; o kadının kıymeti, fazileti, isminin anlamı ve güzelliği nispetinde o kimsenin nimet ve saltanata nail olacağına delalet şeklinde tabir olunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen gelin, bezekli olursa dünyaca ucuzluk vebolluğa işaret eder.Hanımım görmediği bilmediği kendisine hanımının ismi verilmediği ve nisbet edilmediği halde kendisine güveyi dendiğini gören kimse, ölür veya bir insanı öldürür.Eğer o kimse alacağı kadını görse ve tanısa veya kendisine onun ismi söylense, o kimse birisini evlendirir.Rüyada bir kadınla evlendiğini gören kimse, o kadının kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve güzelliği nisbetinde nimet ve güce erişir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna