Rüyada Geçit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Geçit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Geçit Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Geçit görmek ile alakali tabirler, Rüyada Geçit görmek ne anlama gelir? Rüyada Geçit nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Geçit dini rüya tabirlerinde Geçit anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda dar bir geçitten geçmek zorunda bulunduğunuzu ve oradan da zor bir şekilde geçtiğinizi görmeniz; halledilmesi mümkün olmayacak gibi görünen bir işinizin başarı ile sonuçlanacağına ve böylece de işlerinizin yoluna gireceğine işaret eder


İhya Rüya Tabirleri : Dar geçit, insanın dünyada yaptığı hayır ve şerden ne varsa, bunlarla varılacak Cennet yahut Cehenneme, Karanlık ve sarp geçit sıkıntıya, karşılaşılacak zorluklara yahut kötü amel işlemekte ısrar etmeye ve bunun sonucu uğranılacak azaba, Aydınlık ve kolaay geçit, cemaatten ayrılmamaya, istikamek üzere olmaya ve bunun sonucu ulaşılacak saadete delalet eder. Geçitten rahatça geçtiğini gören bir zorluğun üstesinden gelir. Kötürüm yahut hasta birinin geçitten geçmesi durumunun düzelmesine, Yüksek dağ üzerindeki geçit zorluktan so a gelecek kolaylığa delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna