Rüyada Ferahlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ferahlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ferahlık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ferahlık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ferahlık görmek ne anlama gelir? Rüyada Ferahlık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ferahlık dini rüya tabirlerinde Ferahlık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda sevinerek ferahlandığınızı görmeniz; bir müjde alacağınıza, rüyanızda bir kıra çıkarak içinizin ferahladığım duyarak gezindiğinizi görmeniz; âhiretinizin aydınlık olacağına ve Allah'ın sizi günahlarınızdan arındıracağına, eğer gönlünüzdeki sürür ve ferahlık biraz sonra hüzne dönüştü ise; ibadetlerinizde noksanlık olduğuna ve tövbe etmeniz gerektiğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Sevinç.


MollaCami Tabiri : Rüyada çok mesrur olup,içinin açıldığını gören kimse günahkar ise tevbe eder, inançsız ise Müslüman olur. Eğer rüyayı gören sıkıntıda ise sıkıntısı gider ve rahatlığa kavuşur.Rüyada ferahlık, bir hapisin kurtulması veya bir hastanın iyileşmesi gibi hayırlı haberden dolayı ise sevinmeyi icap ettiren şeylere ve güzel hallere işaret eder.Rüyada aslında üzüntü ve keder olan bir haberi kendisine ferahlık ve sevinci icap ettiren bir haber şeklinde söylense, bu, rüya o kimsenin suç, cinayet, din vediyet sebebiyle uğramış olduğu kederinin gitmesine ve kazanca erişmesine veya kazancının din, diyet ve borç gibi şeyler uğrunda harcanmasına ve bu gibi şeylere intikal etmesine işaret eder.Bazen de rüyada sevinmek üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı rüyada sevindigini gören kimse üzülür.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna