Rüyada Elbise Temizleyicisi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Elbise Temizleyicisi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Elbise Temizleyicisi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Elbise Temizleyicisi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Elbise Temizleyicisi görmek ne anlama gelir? Rüyada Elbise Temizleyicisi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Elbise Temizleyicisi dini rüya tabirlerinde Elbise Temizleyicisi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir elbise temizleyicisi görmesi; o kimsenin zengin birisi ile evleneceğine, evli bir kimsenin rüyasında bir elbise temizleyicisi görmesi; o kimsenin hiç beklemediği bir yerden eline para geçeceğine işaret eder. Rüyanızda elbise temizletmek için bir temizleyiciye gittiğinizi görmeniz; para kazanmak için yeni bir işe teşebbüs edeceğinize, rüyanızda elbisenizi ütülettiğinizi veya ütülediğinizi görmeniz; bozuk olan işinizin düzeleceğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada elbise tem izleyicisini görmek, üzüntü ve kederlerin gitmesine ve gönüllerde olan kin ve çekememezlik gibi şeylerin nail olmasına işarettir. Bazen de elbise temizleyicisi görmek, türkü söylemeye, oynamaya veya nikaha işarettir. Elbise tem izleyicisini görmek, başkasının işiiçin kendisini zahmete koymaya işarettir. Elinde temizlediği elbisenin ve gidermiş olduğu kirin miktarınca birtakım kimseler tevbe etmek suretiyle günahlarından kurtulurlar.Bazı tabirciler, elbise temizleyicisi, eliyle zekat ve sadaka verilen veya onun vasıtasıyla mihnet ve sıkıntılardan kurtulan bir kimsedir.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna