Rüyada El Arabası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada El Arabası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada El Arabası Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada El Arabası görmek ile alakali tabirler, Rüyada El Arabası görmek ne anlama gelir? Rüyada El Arabası nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve El Arabası dini rüya tabirlerinde El Arabası anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada el arabası görülmesi taşınma ile tabir edilir. "lr kimsenin rüyasında el arabası ile bir şey taşıdığını görmesi; o kimsenin halen oturduğu evinden çıkarak başka bir eve taşınacağına, bir el arabasını boş olarak çektiğini görmesi; o kimsenin evine uzaktan bir misafir geleceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında el arabası görmesi; o kimsenin veya yakınlarından birinin endişe verecek bir duruma düşeceğine, kişinin rüyasında bir el arabasına bir çocuk bindirerek çektiğini görmesi; o kimsenin evine çocuklu bir misafirin geleceğine yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada el arabası ile bir şey taşıdığını görmek, evden başka bir eve taşınacağına, el arabasını boş olarak çektiğini görmek ise uzaktan bir misafir geleceğine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna