Rüyada Eczane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eczane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eczane Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eczane görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eczane görmek ne anlama gelir? Rüyada Eczane nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eczane dini rüya tabirlerinde Eczane anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bir eczane görülmesi genel anlamda sağlık ile tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir eczaneye girip ilaç aldığını gör­mesi; o kimsenin bir hadiseden dolayı zanlı olarak mahkemeye çağırılacağına yorumlanır. Sâlimî'nin yorumuna göre: Hastası olan bir kimsenin rüyasında bir eczaneden ilaç aldığını görmesi; o hastanın şifa bulacağına, kişinin rüyasında aradığı ilacı bulamadığını görmesi; hastanın hastalığının devam edeceğine, rüyada eczanenin kapalı olduğunun görülmesi; has­tanın öleceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Eczane kitabevine, ilim neşreden kuruluşlara, Eczacı kitapçıya, ilim öğreten kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Eczane, hastalığa işarettir. Bazı tabirciler, eczahane görmek, ilaç alma durumu olmuş ise, saflık, sıhhat ve afiyete işarettir, demişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna