Rüyada Dadı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dadı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dadı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dadı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dadı görmek ne anlama gelir? Rüyada Dadı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dadı dini rüya tabirlerinde Dadı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada dadı görülmesi iyiye yorumlanır. Rüyanızda bir dadınız olduğunu ve o dadınızdan küçük yaşınızda iken dinlediğiniz masalları tekrar anlatmasını rica ettiğinizi görmeniz; içinde bulunduğunuz şu günlerde bir yardıma ihtiyacınız varsa mutlaka beklediğiniz yerden bir yardım geleceğine, öyle bir yardım beklemiyorsanız; halen yürütmekte olduğunuz işinizden daha fazla para kazanacağınız bir mevkiye geleceğinize işaret eder. Rüyanızda dadınızın elini öperek duasını aldığınızı görmeniz; Allah'ın rızasını kazanmış bir kul olduğunuza, dünya ve âhirette işlerinizin yolunda gideceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Çocuk bakıcısı şefkatli, eğitme ve öğretme yeteneği olan kimseye; Kıymetli şeyleri güvenle teslim edilebilecek emin bir kimseye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna