Rüyada Çolak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çolak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çolak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çolak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çolak görmek ne anlama gelir? Rüyada Çolak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çolak dini rüya tabirlerinde Çolak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda çolak bir kimseyi görmeniz; çalıştığınız işte hayal ettiğinizi bulamadığınızdan dolayı üzüleceğinize ve ümitsizliğe kapılacağınıza ve bu durumdan da kurtulmak için temiz ve iyi kalpli arkadaşlarınızın yardımına müracâat edeceğinize delalet şeklinde tabir edilir. İmam-ı Nablusî'nîn yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında iki elinin çolak olduğunu görmesi; o kimsenin büyük bir günah işleyeceğine, kişinin rüyasında sağ elinin çolak olduğunu görmesi; o kişinin kabahati olmayan bir kimseyi döveceğine, aciz ve zayıf olan bir kimseye de zulmedeceğine de işaret eder. Kişinin rüyasında sol elinin çolak olduğunu görmesi; o kimsenin erkek veya kız kardeşinin vefat edeceğine yorumlanır. Rüyasında başparmağının kuruduğunu gören kimsenin; babasına, şehâdet parmağının kuruduğunu gören kimsenin; kız kardeşine, orta parmağının kuruduğunu gören kimsenin; erkek kardeşine, orta parmağın yanındaki parmağın kuruduğunu gören kimsenin; kızma, en küçük parmağının kuruduğunu gören kimsenin; anasına veya hanımına isabet edecek bir musibetten dolayı kederli ve üzüntülü olacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre: Bir kimsenin rüyasında sağ elinin çolak olduğunu görmesi; o kimsenin geçiminde darlık ve sıkıntı olacağına delalet eder. Bir rivayete göre: Rüyada çolak bir kimseyi görmeniz; kötü ahlâklı bir kimsenin evinizde huzurunuzu kaçıracağına delalet şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : İki elin yahut sadece sağ elin çolak olması büyük bir günah işlemeye yahut masum ve aciz bir kimseye zulmetmeye, Sol elin çolaklığı kız yahut erkek kardeşin vefatına, Sağ elin çolak olduğunu görmek bazen alışverişteki durgunluğa ve geçimde yaşanacak sıkııntıya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna