Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çamaşır Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çamaşır görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çamaşır görmek ne anlama gelir? Rüyada Çamaşır nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çamaşır dini rüya tabirlerinde Çamaşır anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda çamaşır görmeniz; çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyanızda çamaşır yıkadığınızı görmeniz; üzüntü ve kederden kurtulacağınıza delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çamaşır değiştirdiğini görmesi; o kişinin evleneceğine, çamaşır yıkadığını görmesi; o kimsenin bir yolculuğa çıkacağına, bir kimsenin rüyasında bir dükkândan iç çamaşırı satın aldığını görmesi; o kimsenin birtakım yeni arkadaşlar ve dostlar kazanacağına, kişinin rüyasında bahçede çamaşır astığını görmesi; o kimsenin eşinden ayrılacağına işaretle tabir olunur. Sâlimî'nin yorumuna göre: Rüyada çamaşır görülmesi; rüyayı gören kimsenin çok istediği ve sevdiği bir işe başlayacağına delalet eder Bir kadının rüyasında çamaşır yıkadığını görmesi; kocası ile aralarında bir tartışma çıkacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Temiz çamaşırlar kişinin iyi amelleri, ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine, Kirli çamaşırlar biriken ve ihmal edilen işlere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Elbise, Atlet, Külot, Çamaşır Yıkamak.)


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyada çamaşır yıkadığını görmesi, keder ve dertlerden kurtulacağına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna