Rüyada Çakı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çakı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çakı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çakı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çakı görmek ne anlama gelir? Rüyada Çakı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çakı dini rüya tabirlerinde Çakı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Kişinin rüyasında çakı görmesi; kötü söz ile yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir başkasından çakı aldığını görmesi; o kişiden bir kötü söz işiteceğine, kişinin rüyasında bir başkasına bir çakı verdiğini görmesi; bu rüyanın aksine tabir edilir. Rüyanızda bir çakı ile bir meyveyi kestiğinizi görmeniz; sevdiğini: kimse ile alâkanızı keseceğinize, rüyanızda bir çakı ile bir şey oyduğunuzu görmeniz; hakkınızda yapılan bir iftira veya söylenen kötü bir sözden dolayı çok üzüleceğinize delalet eder. Bir başka yoruma göre: Bir kimsenin rüyasında bir çakı görmesi; o kimsenin sağlığının çok iyi olduğuna, rüyasında bir çakı ile oynarken elini kestiğini görmesi; o kimsenin hafif bir rahatsızlık geçireceğine, kişinin rüyasında çakısını açık olarak görmesi; o kimsenin bahtının açık olacağına yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada çakı görmek kötü söze işarettir. Rüyada birisinden bir çakı aldığını görmek, ondan kötü bir söz işiteceğine birisine bir çakı verdiğini görmek, bunun aksine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna