Rüyada Cellat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cellat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cellat Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cellat görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cellat görmek ne anlama gelir? Rüyada Cellat nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cellat dini rüya tabirlerinde Cellat anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada cellât görülmesi iyiye alâmet değildir. Bir kimsenin rüyasında cellât görmesi; o kimsenin çok sövüp sayan kötü ahlâklı bir kimse olduğuna veya keder ve üzüntüye maruz kalacağına ya da bir hastalığa yakalanacağına işaret eder. Rüyanızda kendiniz bir cellât olarak bir adamı astığınızı görmeniz; korkulu anlar yaşayacağınıza veya hayatınızın tehlikeye gireceğine işaret eder. Rüyanızda bir cellât tarafından öldürülmek istendiğinizi ve bir fırsatını bularak kaçıp kurtulduğunuzu görmeniz; bir davadan dolayı yapılan mahkemenizde beraat edeceğinize, rüyanızda cellâdın bir başkasını idama götürdüğünü görmeniz; şahit olarak dinlenmek üzere mahkemeye götürüleceğinize, rüyanızda bir cellâdın aniden kıyafet değiştirdiğini görmeniz; devlet dairesinde takip edilen bir işinizin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına işaretle yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Çök sövüp sayan, küfürbaz kimseye, Onu görmek üzüntü ve kedere, cezayı gerektirecek işlere ya da hastalığa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada cellat, çok küfreden, sövüp, sayan kimsedir. Celladı görmek. Üzüntü ve sıkıntılara, hastalığa, tazminat icabettiren şeylere işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna