Rüyada Ceket Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ceket Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ceket Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ceket görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ceket görmek ne anlama gelir? Rüyada Ceket nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ceket dini rüya tabirlerinde Ceket anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Kişinin rüyasında bir ceket görmesi; uzun ve mes'ut bir ömürle tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında ceket giydiğini görmesi; hanımıyla (kocasıyla) arasının açılacağına ya da bir hastalığa yakalanacağına, kişinin rüyasında sırtından bir ceket çıkardığını görmesi; o kişinin keder ve üzüntülerini atarak huzura kavuşacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir terziye giderek ceket ölçüsü verdiğini görmesi; düşmanlarının kendisine taarruz etme fırsatı hazırlayacağına yorumlanır. Rüyanızda beyaz bir ceket diktirdiğinizi görmeniz; uzun süredir içinizi kemiren sıkıntının, alacağınız sevindirici bir haberle ferahlayacağına ya da her gün zarar ettiğiniz dükkânınızın kepenklerini bugün yüzünüz gülerek indireceğinize işaret eder. Rüyanızda bir dükkândan bir ceket satın aldığınızı görmeniz; yeni tanıyacağınız bir kimsenin yaşantınızda birtakım değişiklikler yapacağına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ceket görmek, mesud bir ömre, ceketi çıkarmak üzüntü ve dertten kurtulmaya. ceket giymek ise hastalığa yakalanmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna